Çıralı Villa Şah Apart Otel

Klasik tatillerden bir adım daha ötesi. Tatilini portakal ve limon ağaçlarıyla dolu bir bahçe ortamında, kuş sesleri eşliğinde uyanarak, denize ilk parsel, huzurlu, sakin bir ortamda geçirmek istiyorsanız bize uğrayın.

2+1 genişliğinde kendi evinizden ayırt edemeyeceğiniz bungalov evlerimizi sizlere istediğiniz gün kadar kiralıyoruz. İster günlük, ister haftalık, isterseniz de aylık. Kalacağınız süreyi seçmek tamamen size ait. Uzun süreli konaklamalarınızda özel fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

İMKANLAR
56 m2 bungalow
Yatak Odası
Çocuk Odası
Salon
Amerikan Mutfak
Klima
24 Saat Sıcak Su
Duş, Tuvalet
Tv, Uydu Yayını, Wi-Fi İnternet, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Gazlı Ocak
Ücretsiz Otopark
Meyve Bahçeleri
Plaja Yürüme Mesafesi

AKTİVİTELER
Kemer’a bağlı olan Çıralı beldesi son yıllarda hem yurtiçinden hem de yurtdışından turistlerle dolup taşmaktadır. Güneşi, eşsiz denizi, deniz kaplumbağaları, yanartaşı, Olimpos antik kentiyle doğal bir tatil yapmak isteyen herkes gün geçtikte Çıralı’ya daha çok ilgi göstermektedirler.

Türkiye’nin en temiz, el değmemiş, organik tatil bölgelerinden biri olan Çıralı’nın sahili 3,2 km uzunluğundadır. Yapılaşmanın çok sınırlı olması ve tarihinin, doğal güzelliğinin yasalarla koruma altına alınmış olması Çıralı’yı özel kılmaktadır.

Etiketler: antalya kiralık apart,antalya kiralık apart daireleri,antalya kiralık apart otel,antalya kiralık otel,antalya kiralık villa,çıralı apart otel,çıralı apart otelleri,çıralı apart villa,çıralı aylık kiralık daire villa,çıralı en güzel apart villalar,çıralı en güzel apartlar,çıralı en güzel oteller,çıralı en güzel yerleri,çıralı günlük kiralik daire,çıralı haftalık kiralık daire villa,çıralı hotel,çıralı kalınacak yerler,çıralı kemer kiralık daire,çıralı kemer kiralık villa,çıralı kiralık apart daire,çıralı kiralık villa,çıralı konaklama,çıralı otel,çıralı pansion,çıralı pansiyon,çıralı pansiyonları,çıralı seyahat,çıralı turizm,kemer apart otelleri,kemer apart villa,kemer kiralık apart daire,kemer kiralık apartlar,kemer kiralık villa