ÇIRALI VİLLA ŞAH APART OTEL’e HOŞ GELDİNİZ

Klasik tatillerden bir adım daha ötesi. Tatilini portakal ve limon ağaçlarıyla dolu bir bahçe ortamında, kuş sesleri eşliğinde uyanarak, denize 1. parsel, huzurlu, sakin bir ortamda geçirmek istiyorsanız bize uğrayın.

2+1 genişliğinde kendi evinizden ayırt edemeyeceğiniz bungalov evlerimizi sizlere istediğiniz gün kadar kiralıyoruz. İster günlük, ister haftalık, isterseniz aylarca. Kalacağınız süreyi seçmek tamamen size ait. Uzun süreli konaklamalarınızda özel fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

İMKANLAR
56 m2 bungalow
Yatak Odası
Çocuk Odası
Salon
Amerikan Mutfak
Klima
24 Saat Sıcak Su
Duş, Tuvalet
Tv, Uydu Yayını, Wi-Fi İnternet, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Gazlı Ocak
Ücretsiz Otopark
Meyve Bahçeleri
Plaja İlk Parsel

AKTİVİTELER
Kemer’a bağlı olan Çıralı beldesi son yıllarda hem yurtiçinden hem de yurtdışından turistlerle dolup taşmaktadır. Güneşi, eşsiz denizi, deniz kaplumbağaları, yanartaşı, Olimpos antik kentiyle doğal bir tatil yapmak isteyen herkes gün geçtikte Çıralı’ya daha çok ilgi göstermektedirler.

Türkiye’nin en temiz, el değmemiş, organik tatil bölgelerinden biri olan Çıralı’nın sahili 3,2 km uzunluğundadır. Yapılaşmanın çok sınırlı olması ve tarihinin, doğal güzelliğinin yasalarla koruma altına alınmış olması Çıralı’yı özel kılmaktadır.