Odalarımız

Çıralı Villa Şah Apart Otel’de 5 adet bungalow tipi 56 m2 villa, 2 adet konteyner ev olmak üzere 7 adet konaklama hanesi bulunmaktadır. Bungalow tipi villalarımızda 1 adet çift kişilik yatak odası, 1 adet iki adet yatak bulunan misafir – çocuk odası, 1 adet çekyat, Tv ve Amerikan mutfak bulunan salon (giriş) bulunmaktadır. Villalarımızın önünde keyfinizi arttıracağınız balkon mevcuttur. Çevre düzenlemesi ile onlarca çiçek, meyve ağacı ve bitkiyi tatilinize keyif olarak dahil etmekteyiz.

YATAK ODASI

Çıralı Villa Şah Apart Otelimizde Yatak Odalarında geniş çift kişilik yatak, Aynalı Makyaj Masası, Komidin ve Gardolap bulunmaktadır.

YATAK ODASI 2

Çıralı Villa Şah Apart Otelde ebeveyn yatak odasının yanında 2 adet tekli yatağın bulunduğu Çocuk – Misafir yatak odası bulunmaktadır.

SALON – MUTFAK

Çıralı Villa Şah Apart Otelimizin giriş salon kısmı ile iç içe bulunan Amerikan Mutfak bölümlerinde, bir adet çekyat, masa ve sandalye takımı, buzdolabı, ocak, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, uydu yayını ve klima bulunmaktadır.

BANYO – TUVALET

Çıralı Villa Şah Apart Otelimizin Banyo – Tuvalet kısmında 7/24 Sıcak Su, Duşakabin, Lavabo, Wc, Saç Kurutma Makinesi imkanlarımız bulunmaktadır.